Úvod Aktuality

Aktuality

Informace

Zahradní slavnost

Akce v pátek 10. června od 16 hodin v zahradě Letokruhu s mnoha zábavnými aktivitami, s vystoupeními dětí a vedoucích z kroužků. Můžete se těšit na vernisáž keramických výrobků, králičí hop, tvořivou dílnu, výstavu kolejiště, workout, lukostřelbu, parkour a stolní tenis.  Čeká vás i lákavé občerstvení - opékání špekáčků, grilování masa, koktejly, palačinky, kávička a další. Jste srdečně zváni!

Intenzivní jazykový kurz

інтенсивний мовний курс

Pro teenagery z Ukrajiny otevíráme intenzivní jazykový kurz češtiny. Cílem je prolomit jazykovou bariéru, s kterou se potýkají a pomoct jim se lépe začlenit ve                         škole a celkově v českém prostředí. Pravidelné kurzy budou probíhat v odpoledních hodinách v klubu Letokruhu. Více informací se děti i rodiče dozvědí na                             první lekci v úterý 19. dubna v 15 hodin nebo na 731 481 033. Přihlašování osobně v kanceláři Letokruhu nebo na mailu: info@svcletovice. 

Hravá školička pro ukrajinské děti

V klubu Letokruhu otevíráme dopolední Hravou školičku pro ukrajinské děti. Každý den od 8:00 do 12:00 budou moct děti trávit čas v podnětném prostředí,                              rozvíjet znalost češtiny a najít si nové kamarády. Školička je zdarma. Přihlašování osobně v kanceláři Letokruhu nebo na mailu: info@svcletovice.cz.                                                 Informace na 731 481 033.

Víkendovka jedeme Orlici

Opět po roce nás čeká vodácká víkendovka!

Tentokrát se na raftech i plastových kanoích zanoříme do vln řeky Orlice.

Pojeďte s námi,  17. - 19. června 2022.

Vhodné pro dospělé, rodiny s dětmi i studenty.