Úvod

Letní tábor Gargáno 2015 - Vieste - Sant´Elia - Itálie -obsazeno

Letní tábor u moře - obsazeno

přihláška ke stažení - zde

Gargáno - Vieste, Villaggio Sant´Elia - Itálie

Kde? Poloostrov Gargáno – opravdová exotika v jižní Itálii („u podpatku“). Na tomto poloostrově se nacházejí písčité i kamenité pláže. My budeme ubytovaní přímo u krásné písčité pláže. Nemusíte mít strach, vstup do moře je velmi pozvolný a bezpečný i pro děti. Největšími přednostmi této oblasti jsou malebné přírodní scenérie, pobřežní jeskyně, kde v některých místech vyvěrá i sladká voda, nádherné skalní útvary a nevelké a nepřelidněné pláže. Borovicové háje sahají až po pobřeží. U jedné z takových pláží budeme ubytovaní. Voda je v těchto místech krásně azurová vhodná k potápění. Středomořské klima zaručuje teplé slunečné počasí od dubna do října. V měsíci září se tu průměrná teplota vzduchu pohybuje okolo 26C a teplota vody bývá okolo 25C. Starobylé městečko Vieste se nachází 20 minut chůze z areálu po přímořské promenádě. Na této promenádě je možné si zařádit na kolečkových bruslích. Vieste je centrem turistického ruchu na Gargánu. Dominantou Vieste je místní přístav s majákem na skalnatém útesu.

Pláž Cca do 50 metrů od ubytování, pozvolná, písčitá, plážový servis za poplatek.

Kontaktní osoba: Zuzana Musilová, zuzana.musilova@svcletovice.cz, t-mobile: 731 481 033

Termín: 4. 9. 2015 (pátek) – 13. 9. 2015 (neděle)

Pro koho je tábor určen? Tábor je vhodný pro děti bez rodičů od 8 let, rodiče s dětmi, prarodičemládež i dospělé.

Program tábora: Zajišťujeme program pro všechny děti (účast dobrovolná). Po probuzení hry a rozcvička na pláži (ranní moře je nejkrásnější), 1,5 hodiny dopoledne (přibližně 8.30 – 10 hodin), večer (přibližně 18.30 – 20 hodin). V případě zájmu se mohou zúčastnit i dospělí, program motivován pověstí o městečku Vieste (tvoření, soutěže, hry, výlety.)

Ubytování: Uzavřený areál zděných vilek se nachází přímo u písčité pláže. Vilky jsou pro 4-6 osob. Skládají se z ložnic, obytné kuchyňky s přistýlkami, sociálního zařízení a terasy. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně zájezdu. Tady budeme bydlet http://www.villaggiosantelia.it/

Stravování: Plná penze – česká kuchyně, snídaně zesílená (rozšířená nabídka), oběd, večeře. Pitný režim po celý den (čaj, sirup, voda).

Doprava: Společná luxusním autobusem z Letovic, možnost brát účastníky cestou (směr Brno). Odjezd v pátek odpoledne, návrat v neděli. Pro děti na cestu připraveny různé aktivity na zpestření dlouhé cesty (cca 16 – 20 hodin).

Platba: 6.000,- Kč / dítě, 6.500,- Kč / dospělý

V ceně: Doprava luxusním autobusem, ubytování 7 nocí, strava formou plné penze s pitným režimem, materiál na hry a tvoření, program, pedagogický a zdravotní dohled. Pokud je některé z dětí jedlík, je lepší zaplatit cenu dospělého, rozdíl v ceně je způsoben velikostí porcí jídla.

Pokyny k platbě: Platba je rozdělena do tří splátek, a to do konce února 1500,- Kč / osoba, do konce dubna 1500,- Kč / osoba, do 10. června 2015 zbytek. Platba hotově v kanceláři DDM, převodem na účet 17331631/0100, variabilní symbol 040915, do poznámky jméno účastníků a Gargáno. Na požádání vystavíme fakturu. Při neúčasti na zaplaceném pobytu si organizace může účtovat storno poplatek.

Přihlášky: Přijímáme ihned a do naplnění kapacity autobusu. Přihláška k vyplnění je k dispozici v kanceláři DDM, na stránkách www.svcletovice.cz, na žádost zašleme mailem. Přihláška ke stažení - ZDE

Zajištění: Pedagogický i zdravotní dohled zajištěný po celou dobu pobytu, delegát CK v místě. Nutné sjednat si pojištění do zahraničí, pro děti nutný vlastní cestovní pas. Doporučený seznam věcí s sebou vám zašleme mailem v průběhu dubna 2015.

Tábor pro vás připravují a budou o vás pečovat: Ivona Kubíková – pedagog volného času, znalost AJ a NJ, takže se se mnou neztratíte :-) instruktorka Pilates, která se těší na cvičení na pláži.

Zuzana Musilová – pedagog volného času, kurz plavčík – záchranář, milovník Itálie, moře, sluníčka. „Jsem pro každou legraci.“ :-)

Motto tábora: „Prázdniny ještě nekončí…“