Na skok umělcem III.

Na skok umělcem III.

Začátek: 10. srpna 2020
Konec: 14. srpna 2020
Místo: Letokruh, Tyršova 25

Děti si osvojí a hlavně vzkouší různé výtvarné techniky. Vytvoříme si výrobek z Fimo hmoty, 3D obrazy, mozaiky, abstrakce, odkráývací techniky a spoustu dalšího. Budeme hrát jak výtvarné hry tak i spoustu pohybových her. V rámci výtvarného tábora nás čeká celodenní výlet do Brna, kde navštívíme planetárium. Z výtvarného týdne si děti odnesou spoustu zkušeností, zážitků a seznámí se s novými kamarády. Všechny výrobky co budeme vytvářetsi budou děti odnášet sebou domůSoučástí ceny je oběd (každý den).

 

Příměstské tábory v letech 2019 - 2021 se budou konat s podporou z Operačního programu Zaměstnanost. Díky této podpoře Vám můžeme nabízet příměstské tábory pro děti za nižší cenu 800 Kč za jeden týden tábora (nedotovaná cena je 1500 Kč za jeden týden tábora). Podmínky pro splnění snížené ceny za příměstský tábor:

· Přihlaste se na příměstský tábor na našem webu.

· Do přílohy emailu Vám přijde speciální přihláška přímo k programu, kterou je třeba vyplnit, podepsat a doručit do Letokruhu. (Pokud nemáte možnost tisku doma, zastavte se nejlépe v odpoledních hodinách na recepci.)

· Speciální přihlášku na tábor, ve které zaškrtáváte požadovaný tábor, musíte odevzdat vždy.

· Doložte potvrzení od obou rodičů, které Vám také přijde do mailu (od zaměstnavatele, ČSSZ, ÚP, …) na příslušném formuláři

· Více informací najdete v propozicích, které Vám příjdou po přihlášení na tábor, popřípadě v článku na webu.  

Zákonný zástupce dítěte, který všechna nutná potvrzení dodal již v roce 2019, a nenastaly u něho žádné změny, je nemusí znovu dodávat.

Věkové skupiny: žák ZŠ a student SOU, SŠ, gymnázia

Vede Veronika Bednářová

Přílohy:
propozice_pt_2020.docx
2020_prihlaska_primestsky_tabor.docx
potvrzeni_zamestnani.pdf
potvrzeni_osoba_vzdelani_rekvalifikace.pdf
potvrzeni_osoba_na_up.pdf
potvrzeni-_zadost_cssz (1).docx
Monitorovací list podpořené osoby (verze 6).docx
Formulář bezinfekčnosti.docx

Přihlašování bohužel není momentálně povoleno. Kapacita je naplněna.

Informační systém Leprikón