Úvod O nás Tým Letokruhu

Tým Letokruhu

Mgr. Ivona Kubíková

pedagog, ředitelka

Mobil: +420 605 825 380

Email: ivona.kubikova@svcletovice.cz

více o mně zde 

 

Mgr. Petra Pernicová

pedagog, zástupce ředitelky

Mobil: +420 727 889 692

Email: petra.pernicova@svcletovice.cz

více o mně zde

 

Barbora Jedličková, Dis.

administrativní pracovník

Mobil: +420 731 481 033

Email: barbora.jedlickova@svcletovice.cz

více o mně zde

 

Bc. Veronika Schindlerová

pedagog volného času

Mobil: +420 727 889 696

Email: veronika.schindlerova@svcletovice.cz

více o mně zde

 

Jitka Nádeníčková

asistent pedagoga

Mobil: +420 731 481 033

Email: jitka.nadenickova@svcletovice.cz

více o mně zde

 

Zuzana Prudilová

úklid budovy

Mobil: +420 731 481 033

 

 

Jan Boček

správce budovy

Mobil: +420 731 481 033

 

 

Jana Hejlová

ekonomka

Mobil: +420 731 481 033

 

 

Externisté: 

Jan Alexa, Dis - vedení kroužků (sportovky Křetín)

František Bačovský  - vedení kroužků (železniční modelář)

Veronika Bednářová - vedoucí tábory

Bc. Eva Borkovcova - vedení kroužků (zašívárna, keramika, jóga pro děti), spolupráce při úpravě interiéru budovy

Jiří Buš - vedení kroužků (judo)

Miroslav Buš - vedení kroužků (rybáři), vedoucí tábory

Jiří Culík - vedení kroužků (workout), vedoucí tábory

Bronislava Černá - vedení kroužků (jezdecký kroužek)

Mgr. Ivana Dlapová - vedení kroužků (Pat a Mat), vedoucí tábory, péče o informační systém

Anna Dračková - vedení kroužků, vedoucí tábory

Mgr. Iveta Eyerová - vedení kroužků (pilates)

Jakub Fiala - vedoucí tábory

Hana Hálová - vedoucí tábory

Lenka Hálová- vedoucí tábory

Jaroslav Havel - vedoucí tábory

Aneta Hrdá - vedení kroužků (sportovky)

Veronika Hříbalová - vedoucí tábory

Dominik Chlup - vedoucí tábory

Jiří Ječný - vedení kroužků (fotbal), vedoucí tábory

Aneta Juklová - vedoucí tábory

David Kalas - vedení kroužků (workout), vedoucí tábory

Daniela Kalhousová - vedení kroužků (kytara)

Jiří Kašpar - vedení kroužků (raketový modelář)

Marián Klíč - vedení kroužků (fotbal), vedoucí tábory

Stanislav Kobelka - vedení kroužků (fotbal), vedoucí tábory

Mgr. Aleš Kubík - vedoucí tábory

Aleš Kubík - vedení kroužků (workout), vedoucí tábory

Mgr. Lucie Kubínová - vedoucí tábory

Dita Křížová - vedení kroužků (pilates)

David Lefler - vedení kroužků (gymnastika), vedoucí tábory

Daniela Mášová - vedení kroužků (chovatelství, králičí hop), vedoucí tábory

Michaela Musilová - vedení kroužků (jezdecký kroužek), vedoucí tábory

Ing. Mgr. Božena Nečasová - vedení kroužků (zdravověda Deštná)

Tereza Nováčková - vedení kroužků (jezdecký kroužek)

Alois Pelíšek - vedení kroužků (stolní tenis, fotbal), vedoucí tábory

František Pešl - vedoucí tábory

Pavel Pospíšil - vedení kroužků (fotbal), vedoucí tábory

Nikola Prchalová - vedení kroužků (keramika), vedoucí tábory

Jakub Přibyl - vedení kroužků (rybáři), vedoucí tábory

Jan Rouchal - vedení kroužků (stolní tenis)

Michal Sič - vedení kroužků (fotbal), vedoucí tábory

Vendula Stejskalová - vedení kroužků (angličtina Křetín)

Kristýna Striová - vedení kroužků (stolní tenis), vedoucí tábory

Matyáš Sýs - vedení kroužků (parkour)

Mgr. Jarmila Skudová - vedení kroužků (mladý přírodovědec Deštná)

Vlastimil Šmerda - vedení kroužků (fotbal), vedoucí tábory

Michaela Šudomová - vedení kroužků (chovatelství, králičí hop)

Iveta Vybíhalová - vedoucí tábory

Karel Zapletal - vedení kroužků (šachy)